Hakkımızda

edevlet.org, 2021 yılında yayın hayatına başlayan bir bilgi sitesidir. Bilgi sitesi olmasının yanı sıra, gündeme ilişkin en sıcak gelişmeleri, trend konuları da okuyucularına hızlı bir şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Günümüz trendlerini anlık olarak takip eden editör ekibimiz, en doğru bilgiyi size ulaştırmak adına sizin için daima çalışıyor.

Sitemizin herhangi bir devlet kurumu ya da resmi bir kuruluş ile alakası yoktur. Alakası olmadığı gibi, herhangi bir devlet kurumunu ve e-Devlet Kapısı uygulamasını taklit etmek amacıyla kurulmamıştır. Tek hedefimiz doğru bilgiyi ve güncel haberleri siz değerli okuyucularımıza ulaştırmak. Bu ilke doğrultusunda, tüm içerik ekibimiz ve özellikle gece editörlerimiz doğru bilgiyi size ulaştırmak için sürekli çalışıyor olacak!

İnternet sitemizdeki içeriklerin tamamı, internet üzerindeki çeşitli kaynaklardan derlenmektedir. Herhangi bir şekilde yönlendirme veya yatırım tavsiyesi barındıran içerik sitemizde yer almamaktadır. İçeriğimizin tümü bilgilendirme amaçlı olup, güncel olaylardan oluşmaktadır. Site üzerinde yer alan bilgilerin güncelliği ya da doğruluğu konusunda endişeleriniz varsa, iletişim sayfamızdan bize sürekli ulaşabilirsiniz.

Logo